Alexander Haus                 

Drodzy Czytelnicy: dziękuję za odwiedzenie mojego literackiego świata. Strona ta powstała m.in. z myślą o tych, którzy chcieliby rozczytywać się w literaturze pisanej przede wszystkim sercem i rozumem, a nie tylko − trendem (w utworach „subtelnych” i pełnych poetyckiego obrazowania)… Zapraszam wszystkich, którym znudziła się już sztampowa, ciosana równej długości zdaniami komercyjna proza; tych, którym leży na sercu jakość i przyszłość literackiego przekazu, oraz wszystkich wrażliwych ludzi. Posłuchajcie, proszę, moich wierszy i spróbujcie pokochać tę skromną poezję i prozę Alexandra Hausa. Niech literatura piękna naprawdę będzie piękna! Otwieram przed Państwem wrota do mojego literackiego świata i zapraszam do jego wnętrza…

Czytam prawdziwą

i wartościową literaturę

// Tutaj wpisz lub wklej swój kod JavaScript

Wyciszyć dźwięk

 

pobierz całą książkę

za darmo

 

 

Dom pod lasem to zbiór wybranych utworów z tomików Autograf oraz Rozmowy z Noe i rozprawa z Blasiusem. Wiersze dotyczą głównie miłości, choć znalazły się również wśród nich utwory lekko satyryczne, a nawet takie, które nazywam „antywierszami”.

 

Część z nich można posłuchać w zakładce LITERATURA AUDIO, gdzie nadałem im formę krótkich „spektakli poetyckich”.

 

Jeśli pragnie Czytelnik dowiedzieć się czegoś więcej o zebranych w tomiku utworach, zapraszam gorąco do zapoznania się z informacją o każdym z tomików z osobna oraz do szukania każdego z nich w sieci, gdzie niebawem obydwa zostaną w całości opublikowane.

 

Starałem się niniejszy tomik zaprezentować Czytelnikowi w estetycznej szacie, wobec czego nie jest on na razie dostępny w formatach na czytniki, a jedynie w formie PDF.

               Dom pod lasem

następna książka

copyright by alexander haus, 2021